Goce
Отсутен Goce Krstevski Goce Krstevski Goce Krstevski
[Испратете порака]
→
Име/Презиме:
Goce Krstevski , 34
Пол:
Човек
Тип на врска:
за сериозни долгорочни односи
Земја:
Macedonia, Republic of Република Македонија , Opština Strumica , Strumica
Роденден:
Јуни 11 1984
Знак на Зодијакот:
Близнаци
За мене:

Сакам да најдам некоја женска личност за сериозна врска што ќе ми биде жена...


Работа:
Doctor
Хоби:
chess, playing games....
Вѣра:
Православни
Интереси:
Животни/Миленичиња
Познато јазици:
Англиски, Македонски
Тип на тело:
Убава
Висина:
5'6" (168cm)
Тежина:
180 lbs (82кг)
Деца:
Нема
Боја за коса:
Браун
Боја на очи:
Браун
Етничката припадност:
Бела/Кавкаски
Пушат:
Непушач
Напие:
Никогаш не пијат
Образование:
Студент универзитет
Phone   Phone:
Вие мора да биде најмалку еден "регистрирани" да пристапат во овој дел
e-Mail   Електронска адреса:
Вие мора да биде најмалку еден "регистрирани" да пристапат во овој дел
Skype   Skype:
Вие мора да биде најмалку еден "регистрирани" да пристапат во овој дел
Барам:
Жена
Бараат земја:
Република Македонија
Бараат брачен статус:
Сингл
Бараат деца:
Нема
Барам религија:
Православни
Барам возраст:
18 - 60
Барам раст:
4'2" (127cm) - 7'0" (213cm)
Бараат тежина:
80 lbs (36кг) - 300 lbs (136кг)
Популарност:
1.000

Стапка профил:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
[Додај во листа на пријатели]
[Додади во листата за игнорирање]
→
Следниот профил:   (Amin Kh)Сподели на социјални мрежи

Facebook WhatsApp Google+ Twitter Gmail Telegram ВКонтакте Linkedin