Goce
1     2     3
Goce Krstevski
  • Phone
  • e-Mail
  • Skype
Отсутен
Име/Презиме:
Сподели Google +1 Чуруликам Чуруликам
Goce Krstevski , 34
Пол:
Човек
Тип на врска:
за сериозни долгорочни односи
Земја:
Macedonia, Republic of Република Македонија , Opština Strumica , Strumica
Знак на Зодијакот:
Близнаци
За мене:

Сакам да најдам некоја женска личност за сериозна врска што ќе ми биде жена...

Работа:
Doctor
Хоби:
chess, playing games....
Религијата:
Православни
Тип на тело:
Убава   5'6" (168cm), 180 lbs (82кг)
Интереси:
Животни/Миленичиња
Јазици:
Англиски, Македонски
Барам:
Жена
Популарност:
1.000
Профил
[Додај во листа на пријатели]
[Испрати лична порака]
славчкокоската
1     2     3
Slavco Koskata
  • Phone
  • e-Mail
  • URL
Отсутен
Име/Презиме:
Сподели Google +1 Чуруликам Чуруликам
Slavco Koskata , 33
Пол:
Човек
Тип на врска:
за сериозни долгорочни односи
Земја:
Macedonia, Republic of Република Македонија
Знак на Зодијакот:
Бик
За мене:

Добар човек принципиелен и искрен и мразам лаги

Работа:
невработен
Хоби:
спорт
Религијата:
Христијанин
Тип на тело:
Просек   5'6" (168cm), 180 lbs (82кг)
Интереси:
Животни/Миленичиња
Јазици:
Македонски
Барам:
Жена
Популарност:
1.000
Профил
[Додај во листа на пријатели]
[Испрати лична порака]
VISION
1     2
Borce
  • e-Mail
  • Skype
Отсутен
Име/Презиме:
Сподели Google +1 Чуруликам Чуруликам
Borce , 36
Пол:
Човек
Тип на врска:
за сериозни долгорочни односи, за пријателство
Земја:
Macedonia, Republic of Република Македонија , Opština Kočani , Kočani
Знак на Зодијакот:
Лав
За мене:

Vision !!!

Работа:
Electronics
Хоби:
Romantics
Религијата:
Христијанин
Тип на тело:
Атлетик
Интереси:
Животни/Миленичиња, Билјард/Базен/Пикадо, Автомобили/Мотоцикли, Компјутери/Интернет, Храна и вино, Планинарење/Кампување, Трки со мотори, Филмови/Кино, Музеи/Галерии, Музика - Алтернатива, Музика - Блуз/џез, Музика - Рок, Музика - Светот, Природата, Ноќни клубови/Клубови, Отворено, Ресторани, Шопинг, Читајте/Медитација
Јазици:
Англиски, Руски
Барам:
Жена
Популарност:
1.667
Профил
[Додај во листа на пријатели]
[Испрати лична порака]
Оди гореСподели на социјални мрежи

Facebook WhatsApp Google+ Twitter Gmail Telegram ВКонтакте Linkedin